حمل و نقل اثاث منزل

حمل و نقل اثاث منزل | 05 مورد در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند!

وقتی با گربه خود حمل و نقل اثاث منزل  میکنید. قطعا برای هر دوی شما حواس پرتی. استرس زا و سرگردان خواهد بود! با این حال. چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا به گربه خود کمک کنید در حین و بعد از حمل و نقل اثاثیه  1 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماندآرام بماند و به او کمک کنید در محیط جدید خود احساس راحتی کند.در طول یک جابجایی بزرگ. خانه شما نسبت به دوستان گربه سانتان احساس ناراحتی می کند؛ بسته بندی جعبه ها. ورود و خروج غریبه ها. بوهای جدید و خالی بودن اتاق های زمانی آشنا. همگی بر اضطراب آنها می افزایند. اگر گربه شما به گذراندن وقت با برخی از دوستان آشنا یا کاتری عادت دارد. ممکن است ایده خوبی باشد که اجازه دهید آنها در آنجا استراحت کنند تا استرس را از بین ببرد. حمل اثاث در اصفهان

 و مطمئن شوید که همه واکسن های آنها به روز هستند. برای راهنمایی ها و توصیه های مفیدتر. مقاله ما را در مورد نشستن گربه و ریختن خاک گربه بخوانید.اگر می خواهید گربه خود را در حین حمل و نقل اثاث منزل  با خود ببرید. اتاقی آرام در خانه قدیمی خود بگذارید و تا آخرین لحظه او را به حال خود رها کنید. یک هفته یا بیشتر قبل از حرکت آنها را به آن اتاق عادت دهید و تخت. سینی زباله. اسباب بازی ها. کاسه های غذا و آب آنها را در آنجا قرار دهید. به زودی آنها احساس می کنند که در خانه هستند و از هیاهوی خانه دور هستند! هنگامی که با گربه خود حرکت می کنید. باید حداقل یک هفته به آنها فرصت دهید تا با محیط جدید خود سازگار شوند و قبل از اینکه به آنها اجازه دهید به بیرون بروند. “

آنچه در این نوشتار می توان انتظار دیدن داشت

خانه خود را برای حمل و نقل اثاث  ترک کنید

راز انتقال یک گربه به خانه جدید آشنایی است.

مستقر شدن پس از حرکت با گربه حمل و نقل اثاث

هنگامی که گربه خود را با باغ و فضای بیرونی جدیدش آشنا می کنید

سوالات متداول در خصوص حمل و نقل اثاث

فهرست بندی تصاویر

حمل و نقل اثاثیه  1 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

حمل و نقل اثاثیه  2 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

حمل و نقل اثاثیه  3 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

خانه خود را برای حمل و نقل اثاث منزل  ترک کنید

اگر از یک شرکت اسباب کشی استفاده می کنید. از قبل به آنها اطلاع دهید که علاوه بر حمل و نقل اثاث منزل  . گربه خود را به خانه جدید خود منتقل خواهید کرد. آنها باید بدانند که کدام اتاق برای گربه شما در نظر گرفته شده است تا در یک لانه ساکت مزاحم آنها نشوند.درست قبل از رسیدن تیم حذف. گربه خود را به آرامی در آغوش بگیرید یا آرام کنید و به آرامی او را در یک سبد مسافرتی با آب تازه قرار دهید. اگر نگران استرس گربه خود هستید. بهتر است سبد او را با یک فرمون آرام بخش (که در دامپزشک یا فروشگاه حیوانات خانگی بزرگتر موجود است) اسپری کنید یا روی آن را با یک پارچه بپوشانید تا آن را تاریک و آرام نگه دارید.

عنوان 05 مورد در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند!
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1719
زمان خوانش 00:17:19

حمل و نقل اثاث منزل بامداد بار bamdadbar

حمل و نقل اثاثیه  1 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

برای مشاوره در مورد آوردن گربه ها به ماشین خود. مقاله ما در مورد سفر با گربه ها را بخوانید (همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد جابجایی گربه ها از طریق هوا به کشور دیگر پیدا کنید). به یاد داشته باشید. اگر گربه شما قلاده می پوشد. باید برچسب شناسه او را با آدرس و شماره تلفن جدید خود در روز حمل و نقل اثاثیه  2 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماندعوض کنید. و فراموش نکنید که باید اطلاعات جزئیات جدید خود را به شرکت ثبت ریزتراشه آنها ارائه دهید. . آخرین چیزی که در روز حمل و نقل اثاث منزل  به آن نیاز دارید یک گربه فراری با شناسه منقضی شده است! اگر به منطقه جدیدی نقل مکان می کنید. آخرین مراقبی که باید از آن مراقبت کند. ثبت نام گربه خود در یک دامپزشک جدید است.

راز انتقال یک گربه به خانه جدید آشنایی است.

راز انتقال یک گربه به خانه جدید آشنایی است. بنابراین به محض ورود محیط جدید خود را برای گربه خود بیشتر شناسایی کنید. مشابه نحوه آماده کردن یک “بهشت” در خانه قدیمی خود. یک اتاق از خانه جدید خود را با تخت گربه. جعبه زباله. اسباب بازی ها و یک کاسه آب شیرین پر کنید.هنگامی که آنها را نوازش می کنید. به آرامی یک پارچه نرم را روی صورت و گردن آنها بمالید. این باعث جذب فرمون‌های طبیعی آن‌ها می‌شود. سپس می‌توانید آن‌ها را روی سطوح جدید خانه در سطح گربه پاک کنید تا به گربه شما کمک کند احساس امنیت بیشتری کند. همچنین می‌توانید یک پیراهن کش لباسی قدیمی یا یک حوله قدیمی را به رختخواب آن‌ها اضافه کنید تا رایحه‌ای مطمئن‌تر در اطراف آن‌ها داشته باشید. حمل و نقل اثاث منزل

فرمون های مصنوعی همچنین می توانند به گربه شما اطمینان دهند که می توانید از آنها از طریق اسپری یا پخش کننده استفاده کنید – با دامپزشک خود برای توصیه های او صحبت کنید یا به یک فروشگاه بزرگ حیوانات خانگی بروید تا ببینید چه گزینه هایی دارند. اکنون که هر کاری از دستتان بر می‌آید انجام داده‌اید تا گربه‌تان را تا حد ممکن راحت کنید. می‌خواهید به گربه‌تان آرامش و سکوتی بدون مزاحمت بدهید تا محیط جدید خود را کشف کند. درب اتاق آنها را بسته نگه دارید تا زمانی که تیم در حال حرکت از آنجا خارج شود و بررسی کنید که همه درها و پنجره ها به طور ایمن بسته شده باشند. فقط زمانی که به طور کامل به خانه حمل و نقل اثاث منزل  کردید. باید در را باز کنید تا حمل اثاث در اصفهان را ببینند.

مستقر شدن پس از حرکت با گربه حمل و نقل اثاث منزل

هنگامی که با گربه خود حمل و نقل اثاث منزل  می کنید. باید حداقل یک هفته به آنها فرصت دهید تا با محیط جدید خود سازگار شوند و قبل از اینکه به آنها اجازه دهید به بیرون بروند. برخی از گربه ها به سرعت خانه جدید خود را می پذیرند. در حالی که برخی دیگر زمان می برند تا سازگار شوند. اگر بتوانید چند روز و هفته اول را با آنها در خانه بمانید کمک می کند تا به آنها کمک کنید تا بهتر در خانه بمانند. در کارها عجله نکنید؛ بگذارید تا زمانی که نیاز دارند به صداها و بوهای محیط جدید خود عادت کنند. وقت بگذارند. گربه شما سعی می کند به زمین کوبیدن قدیمی خود بازگردد.

جایی که مناظر و بوها را می شناسد. اگر چنین است. آنها را کمی بیشتر در داخل خانه نگه دارید تا زمانی که خانه جدید شما را به عنوان منطقه امن جدید خود تشخیص دهند. ایده خوبی است که با حمل و نقل اثاث منزل آدرس قدیمی خود صحبت کنید و از آنها بخواهید که به گربه شما غذا ندهند یا اگر یواشکی به خانه بازگردند. اجازه بازگشت به خانه را ندهند! به یاد داشته باشید. قلاده آنها ممکن است همچنان فلپ گربه قدیمی آنها را فعال کند. بنابراین ارزش دارد قلاده آنها را با قلاده ای که فقط در خانه جدید شما کار می کند جایگزین کنید. حمل وسایل و اثاث منزل در اصفهان

حمل و نقل اثاث منزل

حمل و نقل اثاثیه  2 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

هنگامی که گربه خود را با باغ و فضای بیرونی جدیدش آشنا می کنید

    هنگامی که گربه خود را با حمل و نقل اثاثیه  3 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند بیرونی جدیدش آشنا می کنید. گردش ها را کوتاه نگه دارید و مراقب آنها باشید. بهترین راه برای انجام این کار این است که آنها را درست قبل از صرف غذا بیرون بگذارید. سپس. هنگامی که آنها فرصت یافتند برای چند دقیقه کاوش کنند. می توانید صداهای آشنای زمان غذا خوردن. مانند صدای زنگ زدن کاسه ها یا تکان دادن کیسه های غذا را برای فریب دادن ایجاد کنید. آنها به داخل برگردند در طول یک یا دو هفته. به تدریج طول بازدید از فضای باز را افزایش دهید. اما آنها را پس از تاریکی یا کاملاً بدون نظارت. اجازه ندهید تا زمانی که مطمئن شوید در حمل و نقل اثاث منزل  خود مطمئن هستند. بیرون بروند.

    در نهایت. اگر می‌دانید که چیزی در راه است که می‌تواند گربه‌تان را نگران کند. اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید – مانند آتش بازی یا طوفان. اینها می تواند برای هر گربه ای سرگردان باشد. چه رسد به گربه ای که از قبل عصبی است. بنابراین مطمئن شوید که آنها یک مکان امن و گرم برای پنهان شدن دارند. فرمون‌های مصنوعی و سکته‌های آرام‌بخش شما باید به آن‌ها کمک کند تا آرام بمانند و وحشت و شاید تلاش برای فرار به خانه قدیمی‌شان را متوقف کنند.خیلی زود آنها متوجه می شوند که حمل اثاث در اصفهان به اندازه خانه قدیمی شان دوست داشتنی و دوست داشتنی است و به زودی از کاوش در دنیای جدید خود لذت خواهند برد. تنها چیزی که لازم است کمی صبر و درک زیاد است. حمل و نقل اثاث منزل

حمل و نقل اثاث منزل بامداد بار bamdadbar

حمل و نقل اثاثیه  3 در حین و بعد از نقل مکان آرام بماند

سوالات متداول در خصوص حمل و نقل اثاث منزل

“با محتویات یخچال و فریزر چه کنم؟”

اگر مواد غذایی در هفته های منتهی به روز جابجایی تمام شود، ایده خوبی است. اگر غذایی نیاز به جابجایی دارد، قرار دادن مایعات، سس ها، روغن ها و غیره در یک کیسه در بسته قبل از قرار دادن در جعبه ایده خوبی برای جلوگیری از ریختن آن است. مواد غذایی به هیچ وجه نباید در انبار قرار داده شوند.

“آیا باید کمد لباس ها را قبل از روز حمل و نقل اثاث منزل  خالی کنیم؟”

نه، ما جعبه‌های لباس آویز قابل حملی را ارائه می‌دهیم که می‌توانند در روز برداشتن شما پر شوند و این جعبه‌ها به عنوان بخشی از خدمات ما ارائه می‌شوند.

“آیا باید کشوها را قبل از روز انتقال خالی کنیم؟”

به طور کلی، نه، سینه‌های کوچک تا متوسط می‌توانند مملو از اقلام سبک و غیر شکننده باقی بمانند، مگر اینکه نماینده ما در زمان نظرسنجی توصیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.